ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ

ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ
με ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΈΡΓΟΥ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Σχολική Επιτροπή Α/θμια Εκπ/σης του Δήμου Αλεξάνδρειας με την υπ΄αριθ. 48/2017 απόφασή της προκηρύσσει θέση καθαρίστριας/τη στο 3ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξάνδρειας

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν ως απαραίτητα δικαιολογητικά συμμετοχής τα εξής:

1.Αίτηση (που θα αναφέρει ότι ο ενδιαφερόμενος, υποβάλει μοναδική αίτηση στο (Χ σχολείο) και δεν υπέβαλλε αίτηση σε κάποιο άλλο σχολείο Α/θμιας Εκπ/σης του Δήμου μας).
2.Φωτοαντίγραφο της Αστυνομικής Ταυτότητας
3.ΑΜΚΑ( Φωτοαντίγραφο)
4.Αριθμό Μητρώου ΙΚΑ (Φωτοαντίγραφο)
5.Φωτοαντίγραφο εκκαθαριστικού σημειώματος της εφορίας φορολογικού έτους 2016
6.Πρόσφατο Πιστοποιητικό Οικογενειακής Κατάστασης
7.Βεβαίωση καλής εκτέλεσης καθηκόντων από τον Διευθυντή του σχολείου (εφόσον υπάρχει).

Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων είναι από την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017 έως και τη Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 13:00.
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι να απευθύνονται στο Γραφείο του Σχολείου τηλ 2333023607

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Στάθης Γεωργιάδης